GİZLİLİK POLİTİKASI

IN A GAMING GİZLİLİK POLİTİKASI

 

Inagaming.com web sitesinin herhangi bir kısmını kullanarak ve/veya ziyaret ederek veya Web Sitesinde bir hesap açarak Gizlilik Politikasına göre hareket etmek zorunda olursunuz. Web sitesinin ürünlerinin herhangi birini kullanırken sizi tanımamıza yardım edecek doğru, güncel ve eksiksiz bilgiler vermeniz

istenir.

 

a) Kesin olarak kişisel verilerinizin herhangi bir kısmının uygun yargı yetkilerindeki gizlilik yasalarına uygun olarak işlenmesine izin verirsiniz.

 

b) Şirketle kimliğinizi doğrulama maksadıyla kullanılacak belirli özel bilgiler paylaşmayı kabul edersiniz. Uluslararası para aklama faaliyetlerini engellemek ve

oyuncunun etkinliklerinin güvenliğini ve emniyetini sağlamak amacıyla kullanılan sıkı doğrulama prosedürleri çerçevesinde bu bilgi toplanır.

 

Şirket gizliliğinizi, mahremiyetinizi ve güvenliğinizi korumaya ve veri koruma ve gizlilik yasalarına uygun hareket etmeye bağlıdır.

 

KİŞİSEL BİLGİLERİN TOPLANMASI

 

Kaydolurken ve kumar ürünlerimizi kullanırken, sorgulama yaparken, kampanyalarımıza ve diğer hizmetlerimize kaydolurken veya anketler ve araştırmalar gibi yöntemlerle fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere sizinle iletişim kurarken bu bilgileri toplarız. Topladığımız bilgiler kişisel bilgilerinizi ve banka bilgilerinizi ve bize ilettiğiniz diğer bilgileri içerebilir.

 

BU BİLGİLER NASIL İŞLENİR ?

 

Bize sağladığınız bilgiler belirli nedenlerle kullanılır. Bunların arasında; size kumar hizmetleri sunabilme, bilgi taleplerinizi işleme koyma, size uygun biçimde destek verme, pazarlama, hizmetlerimizde veya Web sitemizde zaman zaman yapabileceğimiz değişiklikleri size bildirme, lisans sahibi olduğumuz yargı yetkilerindeki düzenlemelere uyma ve bilgi sağlamanızı istediğimiz herhangi bir neden bulunur.

 

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ KİME AÇIKLARIZ ?

 

Finans dahilindeki 3. şirketlere. Bu durumlarda yalnızca yetkili personelin bu bilgilere erişebilmesini sağlarız;


Kişisel bilgilerinizi paylaşmayı seçtiğimiz tüm üçüncü taraflar veri koruma ve gizlilik yasalarına ve bu Gizlilik Politikasının şartlarına uymak zorundadır.


Şirket, kişisel bilgilerinizi yetkisiz ve izinsiz erişiminde korumak, başkalarına açıklanmasını ve zarar görmesini engellemek için ilgili tedbir ve politikaları uygulayacaktır. Kişisel bilgilerinizin bir kopyasını almak veya değiştirilen bilgilerinize sahip olmak istiyorsanız [email protected] üzerinden bize yazabilirsiniz.

 

Kişisel bilgileriniz toplanma maksadına uygun olduğu sürece tarafımızdan saklanacaktır.

 

Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman değiştirme veya düzenleme hakkını saklı tutarız. Herhangi bir değişiklik yapılması durumunda bu değişiklikleri en kısa sürede size bildireceğiz  ve gereken durumlarda rızanızı alacağız.

 

Gizlilik Politikamız hakkında herhangi bir sorunuz olursa [email protected] üzerinden bize ulaşabilirsiniz.